Nujno obvestilo!

Zaradi bolezni predavatelja je tečaj prestavljen za 1 teden, torej na soboto, 28. novembra!


V soboto, 21/11/2015 Društvo elektronikov Slovenije na FE LJ organizira predavanje na temo fotografiranja in obdelave fotografij v programu Adobe Lightroom. Glavni poudarek bo na postprocesingu fotografij; kako (in sploh zakaj) obdelati RAW datoteko tako, da iz fotografije dobimo kar največ.

TS_361-302x400Predavatelj bo Simon Primožič, fotograf in jamar. Več o njem najdete na http://simonp.si/, na kratko pa lahko rečem, da je Simon fotograf z dušo in srcem, ki bo znal pokazati in razložiti marsikaj.

Več detajlov (točna ura in predavalnica) bo znano naknadno, že zdaj pa lahko povemo, da potrebujete svoj računalnik z inštaliranim programom Adobe Lightroom (demo), vsak prijavljeni pa bo pripravil tudi nekaj svojih fotografij, od katerih bo Simon izbral najbolj ustrezne in s katerimi bomo potem skupaj delali na predavanju.

Vabljeni vsi, ki vas tematika zanima in bi se radi podali v svet digitalne obdelava!

Prijave na forumu!