masunLetos Društvo elektronikov organizira tudi pomladno šolo. Šola bo tokrat na Mašunu in sicer v dneh majskih počitnic. Potekala bo od 28.4.17 do 30.4.17.
Šola bo namenjena otrokom starostne skupine od 12 do 17 let. Otroci bodo izdelali tiskano vezje za semafor krmiljen z arduino. Izdelali bodo vse od vezja dalje do končnega izdelka.

Prijavijo se lahko v tej temi, na naslov društva ali pa na moj elektronski naslov. Stroški, ki bodo nastali za posameznega udeleženca znašajo 76€.
Več informacij dobite v prilogah, ki so namenjene tako otrokom, kot tudi njihovim staršem.

Vse, ki lahko, naprošam, da informacijo razširijo na osnovne šole v taki ali drugačni obliki. Najbolje je, če si priloge izpišete in s tem obiščete lokalne šole.

Mašun 2017 – opis s slikami in prijavnica

Mašun 2017 kratek opis A4