Tudi letos Društvo elektronikov organizira pomladno šolo. Šola bo že tradicionalno na Mašunu in sicer začetek maja, konec majskih počitnic. Potekala bo od 4.5.18 do 6.5.18.
Šola bo namenjena otrokom starostne skupine od 12 do 16 let. Otroci bodo izdelali tiskano vezje ogromno LED krmiljeno z arduino. Izdelali bodo vse od vezja dalje do končnega izdelka.

Prijavijo se lahko v tej temi, na naslov društva ali pa na moj elektronski naslov. Stroški, ki bodo nastali za posameznega udeleženca znašajo 74€.
Več informacij dobite v prilogah, ki so namenjene tako otrokom, kot tudi njihovim staršem.

Vse, ki lahko, naprošam, da informacijo razširijo na osnovne šole v taki ali drugačni obliki. Najbolje je, če si priloge izpišete in s tem obiščete lokalne šole.

Vabljeni so tudi člani foruma (jih je nekaj) in tudi otroci članov.

Več informacij

Prijavnica