V okviru društva elektronikov Slovenije smo se odločili v sodelovanju z Postojnskim radioklubom Proteus organizirati ARM seminar namenjen članom društva, ki bi želeli vstopiti v svet programiranja ARM mikrokrmilnikov kot tudi izkušenim mačkom, saj bodo lahko širili znanje med novince.

Kdor ni član društva in bi to želel postati bo lahko izpolnil pristopno izjavo ter poravnal članske obveznosti na mestu dogajanja. Vseeno se je potrebno za dogodek prijaviti na spodaj omenjenem spletnem mestu.

Odločili smo se, da bomo programirali na NXPjevih cortexih, verjetno LPC1343 in na ulpc1000 tiskaninah.

Zaradi velikega števila udeležencev bo seminar organiziran v dveh terminih in sicer 10.6. v Postojni ter naslednjič v Ljubljani. Datum za Ljubljano trenutno še ni znan.

Seminar je celodneven. Vmes je predviden odmor za kosilo. Zbrali se bomo ob 9:00.

S seboj je treba imeti prenosnik. Podaljškov tokrat izjemoma ni potrebno nositi s seboj, saj je prostor opremljen z dovolj vtičnicami.

Ustrezno razvojno ploščico dobite na seminarju. S seboj prinesite le kabel tipa USB A na USB B.Vse informacije o dogodku dobite na forumu v tej temi

Za seminar v Postojni se lahko prijavite na forumu – prijave so zaključene
Prijavljeni za seminar v Postojni:
jaka57
powr
jajo
uta11
jerjur
rudiP
ivan16
audio
Tonny